
OLV-Z100 Artımlı (Incremental) Enkoder, Döner Pozisyon Enkoderi, CW / CCW (Saat Yönü / Ters Yön) Kare Dalga Çıkışı, 2500 PPR – 10000 PPR Çözünürlük, Esnek Flat Kablo (FFC) – 14 Pin, ABZUVW Sinyal Çıkışlı Enkoder
| Items | Basic parameters |
| Brand | SURAL |
| Encoder type | Bearingless encoder |
| External diameter | 100mm |
| Thickness | 16mm |
| Hollow shaft type | Through hole |
| Hollow shaft diameter | 40mm; 63mm; 65mm |
| Resolution | 2500/8; 2500/10; 2500/16; 5000/10; 5000/16 |
| 10000/8; 10000/10; 10000/16 | |
| Output phase | A+, B+, Z+, A-, B-, Z-, U+, V+, W+, U-, V-, W- |
| Supply voltage | DC5V; DC8--30V |
| Output mode | Radial cable |
| Radial socket | |
| Line drive(26LS31)TTL | |
| Line drive(DC8-30V)HTL | |
| Cable length | 300mm |
| Rise/fall time | Less than 1 us(cable length: 2 meters) |
| Consumption current | 120mA MAX |
| Top response frenquency | 300KHZ |
| GND | Not connect to encoder |
| Slew speed | 5000rpm |
| Environmental temperature | Operating: -20 ~ +80°; storage: -25 ~ +90° |
| Enviromental humidity | Operating and storage: 35-85%RH(noncondensing) |
| Material | Aluminium alloy |
| Certification | CE |
| package | Carton box |
| Net weight | About 180g (with package) |
Çerez Tercihleri
Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Zorunlu çerezler site işlevselliği için gereklidir, diğer çerez türleri için onayınıza ihtiyacımız var.
Çerez Tercihleri
Çerez tercihlerinizi aşağıdan yönetebilirsiniz. Her kategori hakkında detaylı bilgi için açıklamaları okuyabilirsiniz.
Zorunlu Çerezler
Bu çerezler web sitesinin temel işlevlerini yerine getirmek için gereklidir.
Fonksiyonel Çerezler
Gelişmiş özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri sunan çerezler. Dil tercihi, tema seçimi gibi.
Analitik Çerezler
Site kullanımını analiz etmek ve performansı iyileştirmek için kullanılan çerezler.
Pazarlama Çerezleri
Kişiselleştirilmiş reklamlar göstermek ve pazarlama kampanyalarının etkinliğini ölçmek için kullanılır.













