
OLV-ST58 Konik Mil (Tapered Shaft) 9,25 mm, 1024 PPR / 2048 PPR, 1 Vpp / 1 Vss, Analog ve Dijital Sinyal Çıkışlı, Sin/Cos (Sincos) Artımlı (Incremental) Enkoder, Optik Enkoder
| Items | Basic parameters |
| Brand | SURAL |
| Encoder type | Sincos incremental encoder |
| External diameter | 58mm |
| Thickness | 38.2mm |
| Shaft type | Taper shaft |
| Taper shaft diameter | 9.25mm |
| Resolution | 1024-2048(Sin/Cos) |
| Supply voltage | DC5V ; DC8-30V |
| Signal | 1Vpp(differential) |
| After differential generation Sin/Cos (DC5V; DC8-30V) | |
| Before differential generation Sin/Cos (DC5V) | |
| Protection grade | IP40 |
| Reverse polarity protection | √ |
| Short-circuit protection | √ |
| Shell material | Aluminum alloy |
| Shaft material | Stainless steel |
| Net weight | About 240g (with package) |
| Mark to space ratio | 45% to 55% |
| Allowable shaft force | Radial 30N; Axial 20N |
| Reference point signal | One |
| Certification | CE |
| package | Carton box |
Çerez Tercihleri
Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Zorunlu çerezler site işlevselliği için gereklidir, diğer çerez türleri için onayınıza ihtiyacımız var.
Çerez Tercihleri
Çerez tercihlerinizi aşağıdan yönetebilirsiniz. Her kategori hakkında detaylı bilgi için açıklamaları okuyabilirsiniz.
Zorunlu Çerezler
Bu çerezler web sitesinin temel işlevlerini yerine getirmek için gereklidir.
Fonksiyonel Çerezler
Gelişmiş özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri sunan çerezler. Dil tercihi, tema seçimi gibi.
Analitik Çerezler
Site kullanımını analiz etmek ve performansı iyileştirmek için kullanılan çerezler.
Pazarlama Çerezleri
Kişiselleştirilmiş reklamlar göstermek ve pazarlama kampanyalarının etkinliğini ölçmek için kullanılır.













