
OLV-S16 Katı Mil (Solid Shaft) Artımlı (Incremental) Döner Enkoder, 2,6 mm / 3,6 mm / 4,6 mm Mil Çapı, TTL / HTL Çıkış, 4,5 V – 30 V Besleme Gerilimi, 160 – 11520 PPR Çözünürlük Aralığı
| Brand | SURAL |
| External diameter | 16mm |
| Solid Shaft Diameter | 2/3/4mm |
| Resolution | 160;250;256;300,360;320,500;512;600;640;720;1000;1024;1200;1280;1440;2000;2048;2400;2560;4000;4800;5120;5760;8000;8192;9600;11520 |
| Output phase | Phase A+B+Z+A-B-Z- |
| Supply voltage | DC5V ; DC4.5-30V |
| Outlettype | Radial cable |
| Axial cable | |
| Radial cable with conector | |
| Output mode | TTL;HTL |
| Environmental temperature | Operating:-20 ~+80°;storage:-80~+85° |
| Operating and storage: 35-95%RH(noncondensing) | |
| Top response frenquency | 300-500KHZ |
| Shaft load | Radial 2N; Axial 2N |
| Top REV | 12000r rpm |
| Rise/ Fall time | 100nsec Max |
| Shaft Load | Radial: 2N; Axial:2N |
| Shaft Material | stainless steel |
| Shell | Aluminium Alloy |
| Package | Carton box |
| Net weight | About 16g (with package) |
| Certification | CE |
Çerez Tercihleri
Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Zorunlu çerezler site işlevselliği için gereklidir, diğer çerez türleri için onayınıza ihtiyacımız var.
Çerez Tercihleri
Çerez tercihlerinizi aşağıdan yönetebilirsiniz. Her kategori hakkında detaylı bilgi için açıklamaları okuyabilirsiniz.
Zorunlu Çerezler
Bu çerezler web sitesinin temel işlevlerini yerine getirmek için gereklidir.
Fonksiyonel Çerezler
Gelişmiş özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri sunan çerezler. Dil tercihi, tema seçimi gibi.
Analitik Çerezler
Site kullanımını analiz etmek ve performansı iyileştirmek için kullanılan çerezler.
Pazarlama Çerezleri
Kişiselleştirilmiş reklamlar göstermek ve pazarlama kampanyalarının etkinliğini ölçmek için kullanılır.













