
OLV-K16 Mini Artımlı (Incremental) Enkoder, 16 mm Dış Çap, 3 mm İçi Boş Mil (Hollow Shaft), 160 – 11520 PPR Çözünürlük, TTL / HTL Çıkış
| Items | Basic parameters |
| Brand | SURAL |
| Encoder type | Incremental encoder |
| External diameter | 16mm |
| Thickness | 22.4-25.4mm |
| Hollow shaft diameter | 3mm blind hole |
| Resolution | 160;250;256;300,360;320,500;512;600;640;720;1000;1024;1200;1280;1440;2000;2048;2400;2560;4000;4800;5120;5760;8000;8192;9600;11520 |
| Output phase | Phase A,B,Z |
| Supply voltage | DC5V ; DC8-30V |
| Outlettype | Radial cable |
| Axial cable | |
| Radial cable with conector | |
| Output mode | TTL /HTL |
| Protection grade | IP50 |
| Cable length | 1M (cable length could be added appropriately by |
| require, but it need payment individually) | |
| Consumption current | 100mA MAX |
| Top response frenquency | 300-500KHZ |
| Rise/ Fall time | 100nsec Max |
| Shaft load | Radial 2N; Axial 2N |
| Top REV | 6000r rpm |
| Environmental temperature | Operating:-20 ~+80°;storage:-80~+85° |
| Enviromental humidity | Operating and storage: 35-95%RH(noncondensing) |
| Shaft Material | Stainless steel |
| Shell Material | aluminium alloy |
| Certification | CE |
| package | Carton box |
| Net weight | About 20g (with package) |
Çerez Tercihleri
Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Zorunlu çerezler site işlevselliği için gereklidir, diğer çerez türleri için onayınıza ihtiyacımız var.
Çerez Tercihleri
Çerez tercihlerinizi aşağıdan yönetebilirsiniz. Her kategori hakkında detaylı bilgi için açıklamaları okuyabilirsiniz.
Zorunlu Çerezler
Bu çerezler web sitesinin temel işlevlerini yerine getirmek için gereklidir.
Fonksiyonel Çerezler
Gelişmiş özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri sunan çerezler. Dil tercihi, tema seçimi gibi.
Analitik Çerezler
Site kullanımını analiz etmek ve performansı iyileştirmek için kullanılan çerezler.
Pazarlama Çerezleri
Kişiselleştirilmiş reklamlar göstermek ve pazarlama kampanyalarının etkinliğini ölçmek için kullanılır.













