
Benzersiz Katı Mil (Solid Shaft) Tek Tur ve Çok Tur Mutlak (Absolute) Enkoder – SM58
| Items | Basic parameters |
| Brand | OLVO |
| Encoder type | Absolute encoder |
| External diameter | 58mm |
| Thickness | 36-40mm |
| Shaft type | solid shaft |
| Shaft diameter | 6mm;8mm;01mm |
| Bit(steps) | Single-turn 17bits; 19bits; 20bits; 22bits; 24bits;Up to 32bits; |
| Multi-turn: 16bits+(17-24bits) | |
| Outlet type | Cable connection; Radial socket;Axial socket |
| Electrical interface | RS-485 |
| Communication | BISS C Binary/Gray) |
| SSI (Binary/Gray) | |
| Protection grade | IP50;IP65 |
| Cable length | 1M (cable length could be added appropriately by |
| require, but it need payment individually) | |
| Response speed | Normal action: 6000min-1 |
| RMS position signal noise | ±2 @18 Bits/r |
| Communication clock frequency | ≤10 MHz (BiSS) or ≤5 MHz (SSI) |
| Starting time | Typical value: 13ms |
| Absolute position sampling priod | ≤75 ns |
| starting torque | less than 9.8x 10-3N.m |
| Intertia moment | less than 6.5x 10-6kg.m2 |
| Shaft load | Radial 60N; Axial 40N |
| Allowed speed | ≤6000r rpm |
| Environmental temperature | Operating:-40 ~+95°C;storage:-40 ~+95°C |
| Enviromental humidity | Operating and storage: 35-85%RH(noncondensing) |
| Vibration(endure) | Amplitude 1.52mm,5-55Hz,2 hours for three axis individually |
| Shock(endure) | 980m/s2 ,11 ms three times for X,Y,Z direction individually |
| Shaft Material | Stainless steel |
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Certification | CE |
| package | Carton box |
| Net weight | About 420g (with package) |
Çerez Tercihleri
Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Zorunlu çerezler site işlevselliği için gereklidir, diğer çerez türleri için onayınıza ihtiyacımız var.
Çerez Tercihleri
Çerez tercihlerinizi aşağıdan yönetebilirsiniz. Her kategori hakkında detaylı bilgi için açıklamaları okuyabilirsiniz.
Zorunlu Çerezler
Bu çerezler web sitesinin temel işlevlerini yerine getirmek için gereklidir.
Fonksiyonel Çerezler
Gelişmiş özellikler ve kişiselleştirme seçenekleri sunan çerezler. Dil tercihi, tema seçimi gibi.
Analitik Çerezler
Site kullanımını analiz etmek ve performansı iyileştirmek için kullanılan çerezler.
Pazarlama Çerezleri
Kişiselleştirilmiş reklamlar göstermek ve pazarlama kampanyalarının etkinliğini ölçmek için kullanılır.




